Çevreye Olan Saygımız

Değerlerimiz

Değerlerimiz

Çevreye Olan Bağlılığımız

Burt's Bees Commitment to the Environment Çevreye saygılı olmak ve çevreyi korumak Burt’s Bees’in DNA’sının bir parçasıdır – bu bizim genetik olarak nasıl iş yaptığımızın göstergesidir. 1989’da şirketimizin kuruluşundan bu yana çevreyle dost kişisel bakım ürünleri üretmek üzerine yoğunlaştık. Biz doğadan birşeyler alabilmek için doğayı koruyup, ona birşeyler katmamız gerektiğine inanıyoruz – bu bizim saygı duyduğumuz ve koruduğumuz bir döngüdür.

Bizim ulaşmak istediğimiz nokta “Dünya’daki çevreye en saygılı kişisel bakım şirketi” olmaktır. 2020 yılına kadar buna ulaşmak için kendimize çok farklı alanlarda hedefler koyduk. Bu süre içerisinde, karbonsuz, yüzde 100 yenilenebilir enerji ile çalışmayı hedefliyoruz. Biz atıklarımızın hiç birinin çöplüklerde depolanmasını istemiyoruz. Üretim tesislerimiz ve ofisimiz LEED sertifikası alacak ve çalışanlarımıza ev ve ofislerinde sürdürülebilirlik projeleri eğitim ve imkanları sağlayacağız.

Yeşil Ambalajlar

Burt's Bees Commitment to Green Products

Aileniz ve sizin için, ürünlerimizde en saf ve doğal içerikleri kullandığımızı artık biliyorsunuz. Ancak çevreye karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek için ürünlerimizin doğallık oranları kadar nasıl ambalajlandığı da önemli.

Yeşil Ofis

Burt's Bees Commitment to Green Office

Söz konusu eğer bizim ürünlerimiz, çevremiz ve yaşayan canlılarsa biz amacımıza ulaşmamızı destekleyen her türlü iş ve üretim desteğini vermeye hazırız. İşte bu yüzden 2020 yılında %100 yenilenebilir enerji, sıfır atık ve LEED Platinum/ISO14001 sertifikalı yeşil bina ile çalışmayı planlıyoruz.