Değerlerimiz

Değerlerimiz

Değerlerimiz

Doğallığa Tamamen Bağlıyız

Biz Doğallık Standartları’na tamamen bağlı olmaya söz verdik, yani en yüksek idealleri koruyoruz ve kolay olan yolu asla seçmiyoruz. Sizin sağlığınız için en iyisinden asla taviz vermiyoruz ve doğallık tanımımıza daima sadık kalıyoruz. Burt’s Bees olarak birlikte çalıştığımız tedarikçi ve diğer şirketlerin de bize katılarak Doğallık Standartları’nı kabul etmiş olmasına dikkat ediyoruz.

Biz doğal ürünlerin % 100 doğal olmasına inanıyoruz

Ürünlerimizin yarısından fazlası %100 doğallık oranına sahiptir ve ürünlerimiz ortalama olarak % 99 oranında doğaldır.
En iyi faydayı sağlayabilecek bütün içerikleri, en son teknolojileri araştırarak ve insan sağlığına zarar verme riski taşıyan hiçbir içeriği asla kullanmayarak bütün ürünlerimizi % 100 doğal yapmak için çabalıyoruz.

Biz şirketlerin şeffaf olması gerektiğine inanıyoruz

Biz doğal kişisel bakım ürünleri üreticilerinin ürünlerinin içeriklerini ve kullanımıyla ilgili oluşabilecek riskleri açıkça belirtme sorumlulukları olduğuna inanıyoruz. Böylelikle tüketiciler belli bir ürünü kullanma kararını vermeden önce ürün hakkında en iyi şekilde bilgi edinebilirler. Tüm Burt’s Bees ürün etiketlerinde ürün doğallık yüzdeleri açıkça belirtilmiştir ve insanlara zarar verme riski taşıyan içeriklerin kullanımından kaçınılmıştır. Dahası, tüketicilerimizi -ve diğer şirketleri- bu olası riskler hakkında bilinçlendirmek için çaba sarf ediyoruz.

Biz ürünler için kullanılan tüm ambalajların en yüksek geri dönüşüm standartlarına sahip olması gerektiğine inanıyoruz

En yüksek derecede geri dönüşümlü (PCR) ve geri kazanılabilir materyaller kullanıyoruz. Ürün ambalajları geri dönüşümlü ve çevreye zararı en az olacak şekilde tasarlanmaktadır.

Biz insanların olduğu kadar hayvanların da haklarını korumayı savunuyoruz

Ürünlerimizi tedarik ederken en yüksek standartlarda adil ticaret ve çalışma koşullarına sahip benzer görüşlerdeki firmalarla çalışıyoruz ve içeriklerimizi asla hayvanlar üzerinde test etmiyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *